fbpx

ÁLLÁST KERESEL?

100%-ban magyar tulajdonú, dinamikusan fejlődő vállalkozásunk, az

INNOPAN TECH Kft.

magas minőségű PIR hőszigetelőanyag gyártásával mostanra a hazai piac jelentős szereplőjévé vált. Üzleti koncepciónk, hogy kiváló termékünkkel és szaktanácsadásunkkal maximálisan támogassuk professzionális vevőinket abban, hogy vállalkozásukat a jövő minden igényét kielégítő PIR szigetelőanyagával ellátva szélesíthessék termékpalettájukat, s ezzel viszonteladóink megbízható, stratégiai partnerévé váljunk.

Csapatunkba keressük új munkatársunkat

közép-magyarországi

TERÜLETI ÉRTÉKESÍTÉSI CÉGKÉPVISELŐ

pozícióba.

Feladataid csapatunk tagjaként:

  • Konzultatív értékesítés építőipari partnereink részére;
  • Meglévő ügyfélkör gondozása, új partnerek felkutatása;
  • Egyedi megoldások kínálása partnereink igényeire reagálva, tárgyalások, egyeztetések lebonyolítás;
  • Lojalitás növelése partnereinkben folyamatos, személyes találkozások alkalmával;
  • Rendszeres jelentések készítése a szakmai vezető felé;
  • Az értékesítési folyamatokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása (to-do list vezetése karbantartása, szerződések kötése, leadása stb.).

Te vagy az ideális jelöltünk, ha:

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel;
  • Van értékesítési tapasztalatod építőipari területen;
  • Ismered a tárgyalási technikákat, képes vagy a partnerekkel önállóan tárgyalni;
  • Elkötelezett vagy a munka iránt, szeretsz csapatban dolgozni, egyéni célokat teljesítve, közös sikert aratni;
  • Felhasználói szinten kezeled a Microsoft Office (Excel, Word, Outlook) irodai programjait;
  • Talpraesett vagy és meggyőzően kommunikálsz;
  • Partnerként tekintesz az ügyfelekre, vevőkre;
  • Cél- és eredményorientált szemlélet jellemez;
  • Kiegyensúlyozott teljesítményt vagy képes nyújtani;
  • Kész vagy napi szinten vezetni, és ehhez „B” kategóriás jogosítvánnyal, megfelelő gépjárművezetői tapasztalattal rendelkezel.

Amiért szeretni fogsz nálunk:

  • Velünk hosszú távra tervezhetsz – mi is hosszú távra tervezünk Veled;
  • Juttatási csomagunk egyszerre nyújt biztonságot és motivációt;
  • Te osztod be az idődet, rugalmas munkaidőben dolgozhatsz;
  • Szakmai tudásod és tapasztalatod kiváló munkakörnyezetben fejlesztheted;
  • Nem hagyunk magadra: folyamatos támogatást nyújtunk a munkádhoz;
  • Egy dinamikus és összetartó csapat tagja lehetsz;
  • Céges gépkocsit biztosítunk Neked, magánhasználatra is;
  • Munkavégzésedhez mobiltelefont és laptopot biztosítunk.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a karrier@innopan.hu címen, fényképes önéletrajz csatolásával!